Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Display title
hy: Ցուցադրել վերնագիրը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
