Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Block
jv: Blok
