Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Download
mr: डाउनलोड

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Upload
mr: अपलोड

en: Block
mr: भाग

en: Display title
mr: शीर्षक प्रदर्शन

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
