Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Enable
ro: Activare

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Block
ro: Bloc

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Entity
ro: Entitate

en: Templates
ro: Şabloane

en: Mapping
ro: Mapare

en: Entity type
ro: Tip de entitate
