Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: Upload
se: Bija neahttabáikái
