Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Enable
sr: Укључи

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Block
sr: Блок

en: Display title
sr: Прикажи наслов

en: Templates
sr: Шаблони

en: Mapping
sr: Мапирање

en: Entity type
sr: Тип ентитета
