Reporting Cloud (7.x-1.33) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Block
ug: تارماق رايون
