Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Enable
ar: تفعيل

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Upload
ar: رفع

en: Block
ar: الصندوق

en: Your changes have been saved.
ar: لقد تم حفظ تغييراتك.

en: Display title
ar: عرض العنوان

en: Entity
ar: الكيان

en: Templates
ar: القوالب

en: Mapping
ar: إقران

en: Entity type
ar: نوع الكيان
