Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enable
bg: Активирай

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Upload
bg: Трансфер

en: Block
bg: Блокирай

en: Template name
bg: Име на шаблона
