Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enable
eu: Gaitu

en: Download
eu: Deskargatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Upload
eu: Igo

en: Block
eu: Blokea

en: Display title
eu: Izenburua erakutzi

en: Entity
eu: Entitatea

en: Entity type
eu: Entitate mota
