Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fil: Pangalagaan ang pagsasaayos

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Block
fil: Tipak
