Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enable
is: Virkja

en: Download
is: Hala niður

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Block
is: Blokk

en: Your changes have been saved.
is: Breytingarnar þínar hafa verið vistaðar.
