Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Download
ku: داگرتن

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Upload
ku: بارکردن

en: Block
ku: بلۆک
