Reporting Cloud (7.x-1.34) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enable
vi: Bật

en: Download
vi: Tải về

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Upload
vi: Tải lên

en: Block
vi: Khối

en: Your changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được cập nhật.

en: Mapping
vi: Ánh xạ
