Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Enable
bs: Omogući

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Block
bs: Blok
