Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Download
el: Λήψη

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Upload
el: Αποστολή

en: Block
el: Μπλοκ

en: Display title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Entity
el: Οντότητα

en: Mapping
el: Αντιστοίχιση

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας
