Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Block
eo: Bloko

en: Display title
eo: Montrata titolo

en: Mapping
eo: Mapigo

en: Entity type
eo: Speco de ento
