Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Download
nn: Last ned

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Upload
nn: Last opp

en: Block
nn: Blokk

en: Your changes have been saved.
nn: Endringane vart lagra
