Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Enable
ru: Включить

en: Download
ru: Скачать

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: Upload
ru: Закачать

en: Block
ru: Блок

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Display title
ru: Отображать заголовок

en: Template name
ru: Название шаблона

en: Entity
ru: Сущность

en: Templates
ru: Шаблоны

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Mappings
ru: Соответствия

en: Template identifier
ru: Идентификатор шаблона

en: Entity bundle
ru: Подтип сущности
