Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Block
sq: Bllokuar
