Reporting Cloud (7.x-1.35) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Block
ta: கட்டம்
