Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Enable
gl: Activar

en: Download
gl: Descargar

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Upload
gl: Subir

en: Block
gl: Bloque

en: Display title
gl: Amosar título

en: Entity
gl: Entidade

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Entity type
gl: Tipo de entidade
