Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Enable
km: បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Block
km: ប្លុក
