Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Upload
lt: Įkelti

en: Block
lt: Blokas

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Entity
lt: Esybė

en: Templates
lt: Šablonai

en: Entity type
lt: Entity tipas
