Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Upload
th: อัพโหลด

en: Display title
th: แสดงชื่อเรื่อง
