Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Download
tr: İndir

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Upload
tr: Yükle

en: Block
tr: Blok

en: Your changes have been saved.
tr: Yaptığınız değişiklikler kaydedildi.

en: Display title
tr: Görünen başlık

en: Template name
tr: Şablon adı

en: Entity
tr: Nesne

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Mapping
tr: Eşleştirme

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Mappings
tr: Eşlemeler

en: Entity bundle
tr: Nesne kümesi (bundle)
