Reporting Cloud (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Enable
lv: Iespējot

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Block
lv: Bloks

en: Display title
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Entity
lv: Entītija

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Entity type
lv: Entītijas veids
