Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Enable
pl: Włącz

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Block
pl: Blok

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Display title
pl: Wyświetlana nazwa

en: Entity
pl: Encja

en: Templates
pl: Szablony

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Template identifier
pl: Identyfikator szablonu
