Reporting Cloud (7.x-1.37) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Download
sl: Prenesi

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Block
sl: Blok
