Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: None
ar: لا شيء

en: here
ar: هنا

en: Other
ar: آخر

en: Default image
ar: الصورة الافتراضية

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
