Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Default image
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་པར་རིས

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
