Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Default image
ca: Imatge predeterminada

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res
