Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: None
cs: Žádné

en: here
cs: zde

en: Other
cs: Jiné

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic
