Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: File
cy: Ffeil

en: None
cy: Dim

en: Other
cy: Arall

en: Default image
cy: Rhagosod delwedd

en: Image style
cy: Arddull delwedd
