Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: File
da: Fil

en: None
da: Ingen

en: here
da: her

en: Other
da: Anden

en: No image
da: Intet billede

en: Default image
da: Standardbillede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Link image to
da: Link billede til

en: Nothing
da: Intet
