Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: here
el: εδώ

en: Other
el: Άλλο

en: Default image
el: Προεπιλεγμένη εικόνα

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Nothing
el: Τίποτα
