Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: None
eo: Neniu

en: Other
eo: Alia

en: Image style
eo: Bilda stilo
