Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Content
es: Contenido

en: File
es: Archivo

en: None
es: Ninguno

en: here
es: aquí

en: Other
es: Otro(s)

en: No image
es: Sin imagen

en: Default image
es: Imagen predeterminada

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Link image to
es: Vincular imagen a

en: Nothing
es: Nada
