Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: File
et: Manus

en: None
et: Puudub

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Nothing
et: Mitte midagi
