Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: None
eu: Bat ere ez

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Default image
eu: Irudi lehenetsia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
