Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: None
fi: Ei mitään

en: here
fi: täällä

en: Other
fi: Muu

en: Default image
fi: Oletuskuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Nothing
fi: Ei mitään
