Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: None
fr: Aucun(e)

en: here
fr: ici

en: Other
fr: Autre

en: No image
fr: Pas d'image

en: Default image
fr: Image par défaut

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Nothing
fr: Rien
