Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: None
hr: Nema

en: here
hr: ovdje

en: Other
hr: Ostalo

en: Default image
hr: Zadana slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
