Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: File
hu: Fájl

en: None
hu: Nincs

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: No image
hu: Nincs kép

en: Default image
hu: Alapértelmezés szerinti kép

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Nothing
hu: Semmi
