Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: None
it: Nessuno

en: here
it: qui

en: Other
it: Altro

en: Default image
it: Immagine predefinita

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Nothing
it: Niente
