Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: None
ka: არცერთი

en: Other
ka: სხვა

en: Nothing
ka: არაფერი
