Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: here
lt: čia

en: Other
lt: Kiti

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko
