Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: None
lv: Nav

en: here
lv: šeit

en: Other
lv: Citi

en: Default image
lv: Noklusējuma attēls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
