Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: File
ms: Fail

en: None
ms: Tiada

en: Other
ms: Lain-lain

en: Default image
ms: Imej lalai

en: Image style
ms: Stail imej

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
