Representative Image (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: File
my: ဖိုင်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Other
my: အခြား

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
